HOŞ GELDİNİZ
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetler
Referanslar
Üyeliklerimiz
İletişim
Seyahate Çıkarken
Ülkeler Hakkında
Uçuş Trafiği
Dünya Saatleri
Resmi Tatiller
Elçilikler
Gümrük Bilgileri
Fuarlar


 >> HakkımızdaHizmetlerine 1990 yılında İstanbul ‘da başlamış olan Relax tour , hem Turizm camiasında kendini ispat etmiş itibarlı ve güvenli acentalar arasındaki yerini almış, hem de işlem hacmiyle Türk Hava Yolları nezdinde, yurt genelinde bilet satış ve hizmet kalitesiyle adından söz ettirmiş  acentalardan biri olma özeliğini kazanmıştır. Bu özelliğimizin bilhassa önem verdiğimiz siz değerli firmalar müşterilerimize yönelik hizmetlerimize en iyi şekilde yansıyacağı tabiidir.

Relax tur , gerek alt yapısı gerekse deneyimli personelleri ile  sınırsız hizmet vermektedir. Acil seyahatlerinizde ise yoldan telefonla bile yaptıracağınız rezervasyonunuza ait bilet veya seyahat dökümanı, gerekirse hiç ofislerimize uğranılmasına gerek kalmadan Havalimanında ilgili havayolunun kontuarında sizi bekliyor olacaktır.

IATA yetkimizle “Türk Hava Yollar”ı dahil 81  IATA Havayolunun temsili ve bu havayollarına ait Uçak bileti satışları ; Havaalanı servisleri; Taleplerinizin tam karşılığı olan konaklama hizmetleri , Araç kiralama hizmetleri, Turistik turlar ; kongre, seminer organizasyonları, İşyerleri personellerine yönelik insentiv turlar ve Vize takip işlemleri “Relaxtur “ dan sağlayabileceğiniz hizmetlerden bazılarıdır.

Relaxtur’ un sağladığı diğer bir imkan da Uçak biletlerinizde “elektronik bilet yani e-ticket” uygulamasıdır. Bunun anlamı da Uçak biletlerinizin teslimini doğrudan e-mail, fax veya Cep telefonuza yapmaktayız. Böylelikle, bilet kurye işlemi, bilet kaybolması vs. sorunlarını bertaraf etmekle birlikte yolcunuz nerede olursa olsun biletini 5-10 dk gibi çok kısa bir süre içerisinde bulunduğu yere ulaştırabiliyoruz.

Relaxtur ‘un önemli prensiplerinden biri bazı meslektaşlarımız gibi “en yüksek indirimi” vererek yolcu sağlamaktan ziyade, en uygun uçuşun bulunmasıyla yolcu lehinde en ucuz ücretin temin edilmesidir.

Bütün bunların dışında en önemli nokta güvendir. Çünkü organizasyonun başka sektörlerde olduğu gibi telafisi yoktur. Her şeyin belli tarihe kadar yetişmesi ve en yüksek kalitede yapılması gerekmektedir. Bu başarımızın  en büyük kanıtı da, düzenlemekte olduğumuz organizasyonların, daha sonraki yıllarda da bizimle gerçekleştirilmesi konusunda firma yetkililerinden almış olduğumuz iyi niyet içeren yazılar ve yeniden firmamız tarafından yapılmasını  sağlayıcı  güvendir.

Tüm bu çalışmalarımızda hedefimiz; Büyük küçük demeden, her türlü Toplantı Organizasyonu, Yurt içi ve Yurt dışı Uçak bileti, Otel rezervasyonu ve Vize taleplerinizde sizlere en iyiyi sunmaktır.

Sizlerle işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,


Alış Satış
Euro
Dolar

İstanbul

Ankara

Diğer şehirler için tıklayınız.
©2008 Relax Turizm | Design and Software Solutions eTrendNet